Як можна удосконалити свій матрац за допомогою меморі топпера

Самі кращі моделі матраців, які стоять по декілька тисяч доларів, як правило, мають верхній шар з матеріалу меморі. Такий матеріал був винайдений ще при удосконаленні технологій для космічних досліджень. Найбільші виробники матраців для сну з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ інтернет магазину “Магдек” озброїлися таким відкриттям НАСА і стали використовувати цей матеріал при виготовленні матраців і подушок.

Що ж такого особливого в цій піні меморі?

матрац Memo 2в1 Flex Sleep&Fly MiniУ відмінності від традиційних пружинних матраців з дутою піною і іншими шарами, матрац з матеріалом memory foam забезпечить щільнішу і анатомічно правильнішу підтримку тіла. Залежно від температури, меморі підлаштовується під контури Вашого тіла – це і є та унікальна характеристика матеріалу memory foam. Продукція з меморі гарантовано дозволить Вам відчути найвищий рівень комфорту під час сну, знімаючи при цьому стрес і напругу, які Ви накопили в течії дня.

Якщо Ваш бюджет не дозволяє придбати матрац з цілісного блоку піни memory foam, а старий матрац вже почав деформуватися, відмінним рішенням буде вибрати меморі топпер.

Як вибрати мемори топпер

Топпери на матрац – це шар різних матеріалів, який надасть Вашому старому матрацу більше комфортності. Сьогодні топпери бувають будь-яких розмірів, тому вони ідеально підійдуть Вашому спальному місцю. Топпер можна використати як шар на ліжко, так і на диван.

При пошуку топпера з матеріалу мемори Ви можете помітити істотну різницю в ціні різних моделей. Це пояснюється тим, що мемори буває різного виробництва і якості.

Пропонуємо Вашій увазі декілька пунктів, на що треба звернути увагу:

  • Товщина мемори – це основний показник, по якому розрізняють на скільки хороший топпер. Але в той же час важлива товщина разом з вагою і щільністю матеріалу. Навіть на дотик Ви помітите відмінність топперов з мемори, якщо порівняєте 2-3 виробники матраців.
  • Вага і щільність мемори топпера характеризує його основні якості. Дешевші мемори топперы м’які, а щільні топперы коштуватимуть дорого, та зате властивості їх Ви помітите відразу.
  • Вибирайте мемори топпер відомого виробника. Це останнє правило врятує Вас від купівлі неякісного мемори топпера, тому що відомі навіть випадки підробки цього матеріалу.

На нашому сайті продукція з мемори найвищої якості. Якщо у Вас виникли питання, наші менеджери будуть раді допомогти з вибором.

Пам’ятайте: Ви гідні кращого!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...